30.10.2017

15 tysięcy Megawyzwań

Już kolejny rok MegaMisja budzi niesamowite zainteresowane nie tylko wśród wychowawców, ale również wśród dzieci. Najmłodsi uczą się jak efektywnie korzystać z bogactw, które dają cyfrowe media oraz poznają możliwości, jakie niesie za sobą umiejętność programowania. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!

W tym roku do MegaMisji zostało przyjęte kolejne 250 szkół, co oznacza, że aż 600 szkół uczestniczy w programie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu za nami już 15 000 zajęć, w których uczestniczyło łącznie 15 000 uczniów zdobywając wiedzę dotyczącą nowych technologii i zasad bezpiecznego poruszania się w cyfrowym świecie.

MegaMisja to obecnie największy kompleksowy program edukacji cyfrowej w Polsce. Jestem dumny z zaangażowania wychowawców i nauczycieli, to dzięki ich pracy skala programu jest tak duża. Każdego dnia czytam jak historia Kuby, Julki i niesfornego Psotnika angażuje dzieci – to motywuje również nas do codziennej pracy – mówi Krzysztof Kosiński, koordynator programu z Fundacji Orange.