02.10.2019

Czwarty Zjazd Liderów MegaMisji

Szkoła 2019 – Świat 2029 - to temat przewodni czwartego Zjazdu Liderów programu MegaMisja, który odbył się 20. i 21. września 2019 roku w Warszawie.

W czasie tych dwóch dni zastanawialiśmy się, jak będzie wyglądał świat za 10 lat. Justyna Dżbik-Kluge, na co dzień dziennikarka radia ZET, zadała to pytanie niektórym uczestnikom. Zobacz przeprowadzoną sondę: Jak będzie wyglądał świat za 10 lat? SONDA

O tym, jak każdego dnia kreujemy przyszłość mówił Grzegorz Kasdepke, ambasador MegaMisji. Inspirujące wizje przyszłości, z zachętą do uważnego i mądrego korzystania z technologii przedstawiła nasza prezes Ewa Krupa oraz Piotr Sobczyk, dyrektor zespołu IT z Orange Polska. Najnowsze trendy zaprezentowała Edyta Paul – pilot zmian, a Michał Leksiński – himalaista, zdobywca  Korony Ziemi – poprzez wędrówkę szlakiem górskich metafor, pokazał jak radzić sobie z trudnościami i pracować zespołowo.

Uczestnicy zdobywali również wiedzę podczas warsztatów tematycznych i wymieniali się doświadczeniami w trakcie sesji open space. Mieli również możliwość integracji i poznania Liderów programu z całej Polski.

To wyjątkowe spotkanie rozpoczęło kolejny rok szkolny i 10-cio miesięczny cykl zajęć prowadzonych do tej pory w 950 szkołach w całej Polsce. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i prelegentom. Powodzenia w Waszych cyfrowych misjach!