Polityka prywatności aplikacji "MegaMisja z Psotnikiem"

Niniejszy dokument określa politykę prywatności korzystania z aplikacji ”MegaMisja z Psotnikiem ”należącej do Fundacji Orange z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 160 (wpisanej do Rejestru Stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000241397, REGON: 140280040, NIP: 5213367997), dalej zwaną Fundacją.

 1. Instalacja aplikacji: W trosce o bezpieczeństwo dzieci korzystających z MegaMisji z Psotnikiem – Aplikacja nie wymaga logowania, podawania adresu mailowego, numeru telefonu, imienia i nazwiska itp. danych osobowych.
 2. Pobieranie Aplikacji ze sklepu Google Play odbywa się na zasadach określonych w Polityce Prywatności Google Play dostępnej pod adresem: https://play.google.com/intl/pl/about/privacy-security-deception/user-data/

 3. Pobieranie Aplikacji ze sklepu App Store odbywa się na zasadach określonych i dostępnych pod adresem: https://www.apple.com/legal/privacy/pl/

 4. Korzystanie z Aplikacji: Umieszczenie Aplikacji w sklepie Google Play, App Store umożliwia dostęp do danych statystycznych, tzn. ilości pobrań, ilości odinstalowań, wersji systemu Android, kraju pochodzenia oraz języka. Na podstawie tych danych Fundacja nie ma możliwości zidentyfikować użytkownika korzystającego z Aplikacji.

 5. Kontakt: Jeżeli kontaktują się Państwo z Fundacją (np. support poprzez wysłanie maila na adres: krzysztof.kosinski@orange.com lub fundacja@orange.com) dane osobowe podane przez Państwa w takiej korespondencji (w tym adres mailowy, z którego Państwo korzystacie) są przetwarzane w celu opracowania Państwa zapytania oraz udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub kontakt z Państwem.

 6. Aplikacja jest zintegrowana z Facebookiem Fundacji Orange. Integracja aplikacji z Facebookiem umożliwia automatycznie rejestrowane zdarzenia, tj.:

  • instalacje aplikacji,

  • sesje użytkowników.

 7. Dostęp do w/w danych posiadają partnerzy Fundacji Orange:

  • Great Interactive Sp. z o.o.– wykonawcy Aplikacji MegaMisja z Psotnikiem.

 8. W przypadku braku zgody na niniejszą Politykę Prywatności zaleca się nieinstalowanie Aplikacji lub jej odinstalowanie.

 9. Fundacja Orange zastrzega sobie prawo zmiany Polityki Prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki Prywatności na stronie https://megamisja.pl/app/.

 10. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres Fundacji Orange lub na następujący adres mailowy: info@megamisja.pl.